Re: nincs cím 2012. október 24. 18:27 Sly-- Előzmény: #566329 Mi ez a szunyókáló Macilaci? Csak nem téli álom jön? :-)) Azért reméljük, a tengerentúlon is lesz net a rokonoknál. :-))