csak azt nem mond, hogy ez is benne volt az excelben?
nemsokára repülsz
pápá kis koala, legyél jó ))
csak azt nem mond, hogy ez is benne volt az excelben?
nemsokára repülsz
pápá kis koala, legyél jó ))
Jenő bá, Jenő bá.... ez az Újpest idén se... re: majd jövőre :)
http://www.portfolio.hu/vallalatok/hatalmasat_kaszalnak_a_gangnamen.174533.html
kéne egy "erősödő nóta"... :)) re: +500%
Év végéig nem lesz semmi, maximum pakolják a részvényeket cégről cégre a kp.-k helyére, 25 forinton még egy átlag könyvvizsgáló is aláírja. Ez most a legnagyobb érték a részvényben, év végéig. Ja és nem kell majd tranzakciós adót sem fizetni a tőkemozgatásért, teljesen jó pénzhelyettesítő. Fabatka1912
a túrót minden részvény egy kandalló..... izé szavazat.
Amennyiben olvasod a bejegyzéseimet, úgy tudhatod, hogy ezt én mindig igen finom formában fogalmazom meg. Természetesen az én logikám szerint emelkedés következik előbb-utóbb. Ezért is van Ph-m. De én nem balekozok senkit, aki tőlem eltérő logika szerint tőzsdézik.
Viszont idáig masszívan vártam a leszúrást. Zotyáék matematikai logikával leírták a jelenlegi helyzetet. Ebből számomra világossá vált, hogy az általam "várt" leszúrás nem jön. A további árfolyamlecsorgásnak is ellentmond a levezetés. (Mert ha ilyen várható lenne, akkor ez az átkötés is várhatott volna addig. Ha már eddig várhatott.) Tehát számomra csak az emelkedés lenne logikus.
Mielőtt bárki felbeszélőnek gondolna, ismét felhívom a figyelmet arra, hogy szoktam nagyokat tévedni.
Ezzel az átkötéssel meg is volt a leszúrás...
Mindebből pedig logikusan az következik, hogy emelkedés lesz?
Logikusan csak az látszik, hogy megy a mutyizás és a 25 Ft-hoz képest 20%-al feljebb van az árfolyam.
Ahogy végiggondoltam, el is döntöttem, hogy azt a kis 30-ast kikapom. Miközben nyomtam a megbízást, látom, hogy 30-on eltűnt az eladó, van viszont 40k vevő. Na nem fogom kezem lábam tőrni. (Van azért elég. :) )
Inkább induljon csak el. :)
bármi lehet. simán beleférne, lenne is pánik. :) de vki 30-on hetek óta veszi 50k-s csomagban....
Ebből viszont logikusan az következik, hogy nem lesz leszúrás 25 környékére emelkedés előtt.
(Ha ugyanis terbe vettek volna egy leszúrást, akkor ott kisebb feltűnés mellett kötögethettek volna.)
?
nagyobb sikere lenne mint az ekakisnak :)
otp-ben lehetne végre pár -15%-os nap :)