Regisztráció Elfelejtett jelszó

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#566329 macika Előzmény: #566095

csak azt nem mond, hogy ez is benne volt az excelben?

nemsokára repülsz

pápá kis koala, legyél jó ))

Év végéig nem lesz semmi…

#564461 pollux

Év végéig nem lesz semmi, maximum pakolják a részvényeket cégről cégre a kp.-k helyére, 25 forinton még egy átlag könyvvizsgáló is aláírja. Ez most a legnagyobb érték a részvényben, év végéig. Ja és nem kell majd tranzakciós adót sem fizetni a tőkemozgatásért, teljesen jó pénzhelyettesítő. Fabatka1912

Re: nincs cím

#564272 Trisz Előzmény: #564264

Amennyiben olvasod a bejegyzéseimet, úgy tudhatod, hogy ezt én mindig igen finom formában fogalmazom meg. Természetesen az én logikám szerint emelkedés következik előbb-utóbb. Ezért is van Ph-m. De én nem balekozok senkit, aki tőlem eltérő logika szerint tőzsdézik.

Viszont idáig masszívan vártam a leszúrást. Zotyáék matematikai logikával leírták a jelenlegi helyzetet. Ebből számomra világossá vált, hogy az általam "várt" leszúrás nem jön. A további árfolyamlecsorgásnak is ellentmond a levezetés. (Mert ha ilyen várható lenne, akkor ez az átkötés is várhatott volna addig. Ha már eddig várhatott.) Tehát számomra csak az emelkedés lenne logikus.

Mielőtt bárki felbeszélőnek gondolna, ismét felhívom a figyelmet arra, hogy szoktam nagyokat tévedni.

Re: nincs cím

#564264 Sly-- Előzmény: #564198

Mindebből pedig logikusan az következik, hogy emelkedés lesz?

Logikusan csak az látszik, hogy megy a mutyizás és a 25 Ft-hoz képest 20%-al feljebb van az árfolyam.

Re: nincs cím

#564198 Trisz Előzmény: #564194

Ahogy végiggondoltam, el is döntöttem, hogy azt a kis 30-ast kikapom. Miközben nyomtam a megbízást, látom, hogy 30-on eltűnt az eladó, van viszont 40k vevő. Na nem fogom kezem lábam tőrni. (Van azért elég. :) )

Inkább induljon csak el. :)

Re: nincs cím

#564194 Zotya32 Előzmény: #564186

bármi lehet. simán beleférne, lenne is pánik. :) de vki 30-on hetek óta veszi 50k-s csomagban....

Re: nincs cím

#564186 Trisz Előzmény: #564125

Ebből viszont logikusan az következik, hogy nem lesz leszúrás 25 környékére emelkedés előtt.

(Ha ugyanis terbe vettek volna egy leszúrást, akkor ott kisebb feltűnés mellett kötögethettek volna.)

?

Re: nincs cím

#564135 Zotya32 Előzmény: #564129

nagyobb sikere lenne mint az ekakisnak :)

otp-ben lehetne végre pár -15%-os nap :)

Re: nincs cím

#564129 macika Előzmény: #564125

aztán jöhet jövőre az újabb kályhás rész apportja

re +20m darab

aztán jöhet a kötvény jegyzés

ugyis az volt TP nagy" terve )))