hánysz te mindentől..nem akarsz beilleszkedni a társadalmakba..
pedig orbánék amiket bevezetnek már megy euba is.
hánysz te mindentől..nem akarsz beilleszkedni a társadalmakba..
pedig orbánék amiket bevezetnek már megy euba is.
már nem válthatsz:) kb 20 éve kellene orbán seggét nyalnod, és akkor benne lennél abban a körben, akik válthattak...ma már csak kihalásos alapon, de ahhoz meg fiatalok...viszont egy rossz gondolat, vagy szó, és máris kikerülnél belőle...
IGen..nekem is gyanús ez :-)) de én nem válthatok jegyet ilyen infókra ? aztán tőlem mehet ahová akar.
gusztustalan ez is, akárcsak a másik módszer....hányok a fidesztől..is!
a forintot is jól megerősítették...egyszerűen minden ingyen van...még ilyet :D dolgozni sem kell a pénzért. csak úgy jön magától....de szép és reális világ is ez :-))
most nyer értelmet az amikor pár napja 100db-os vételek voltal 700-800között..
nekem tetszik..fidesz infókkal fizeti ki az embereit nem adópénzekkel..
Otit elnézve nem kétséges a felfelé...
Sziasztok! Most aztán hamarosan eldől merre is az arra, nem kell sokat várni már hogy rövidtávon kereskedhető trendszerű mozgás induljon. A startvonalnál sorakoznak már a versenyzők, én legalábbis biztosan. Remélem jó irányba kezdek majd el futni. ;-)
Először azt hittem a MOL könyvet nézem :))
Aztán kiálltak a bohócok.
Nagy pofára esés lesz ebből, mert ennyi idő alatt nem fordították még le a Matolcsy szövegét, főleg nem az értelmét (mondjuk utóbbit nem is lehet)...
Minél nagyobb xarban az ország annál jobban repülünk...250 db os hati vevő is itt van,anyám mi van itt?
Ft-ra figyeljetek..vettem certit egy raklappal..de elehet elszáll ha mato bejelnt valami érdemlegeset..
azért tartom hati shortom matot nem szereti a pénzvilág..
nem, :D maradt ugyanott.
most viszont folytatódhat az oldalazás ?
azt mondják elemzők hogy OTP MOL meg ellenállásokhoz érkezett...akkor amíg eldől lesz rángatózás.
én kivárok,itt kitörés és letörés is lehet...50%!pont nálam
Lehet shortzárások voltak. A 225-ös vevő is pár perc után rányomta piacin a 94 db-ját. Így is nyissa vissza a shortját holnap 9:02kor :))
meg van a 2/3ad shortom.. ez volt a célár a logjaimra..de elpacsáltam.. 250-300pontra azóta 500felett lenne..
100 as pakkok vételek 19200 nál..vkik már megint tudnak vmit...Otit is seperc alatt visszahúzták,remek kereskedési lehetőségek.
Legvidámabb barak 2012 ben is! :D