Re: nincs cím 2012. október 5. 9:33 Ibiza Előzmény: #559754 Ft-ra figyeljetek..vettem certit egy raklappal..de elehet elszáll ha mato bejelnt valami érdemlegeset.. azért tartom hati shortom matot nem szereti a pénzvilág..