Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: ds

Fornit Előzmény: #559631

Lehet nem kellett volna kiállni, de az amik úgy nekiindultak... Már nem látszok a könyvben. OTP meg látogatást tesz a napi aljánál.