Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

BUX 1212

Re: nincs cím

#559849 Ibiza Előzmény: #559841

hánysz te mindentől..nem akarsz beilleszkedni a társadalmakba..

pedig orbánék amiket bevezetnek már megy euba is.

Re: nincs cím

#559847 Euroman Előzmény: #559845

már nem válthatsz:) kb 20 éve kellene orbán seggét nyalnod, és akkor benne lennél abban a körben, akik válthattak...ma már csak kihalásos alapon, de ahhoz meg fiatalok...viszont egy rossz gondolat, vagy szó, és máris kikerülnél belőle...

Re: nincs cím

#559845 BudFox Előzmény: #559833

IGen..nekem is gyanús ez :-)) de én nem válthatok jegyet ilyen infókra ? aztán tőlem mehet ahová akar.

Re: nincs cím

#559839 BudFox Előzmény: #559792

a forintot is jól megerősítették...egyszerűen minden ingyen van...még ilyet :D dolgozni sem kell a pénzért. csak úgy jön magától....de szép és reális világ is ez :-))

most nyer értelmet az am…

#559833 Ibiza

most nyer értelmet az amikor pár napja 100db-os vételek voltal 700-800között..

nekem tetszik..fidesz infókkal fizeti ki az embereit nem adópénzekkel..

Re: nincs cím

#559783 Frontin Előzmény: #559769

Sziasztok! Most aztán hamarosan eldől merre is az arra, nem kell sokat várni már hogy rövidtávon kereskedhető trendszerű mozgás induljon. A startvonalnál sorakoznak már a versenyzők, én legalábbis biztosan. Remélem jó irányba kezdek majd el futni. ;-)

Re: nincs cím

#559780 gilgalad Előzmény: #559769

Nagy pofára esés lesz ebből, mert ennyi idő alatt nem fordították még le a Matolcsy szövegét, főleg nem az értelmét (mondjuk utóbbit nem is lehet)...

Re: nincs cím

#559769 Waszeitung Előzmény: #559767

Minél nagyobb xarban az ország annál jobban repülünk...250 db os hati vevő is itt van,anyám mi van itt?

Re: nincs cím

#559767 Ibiza Előzmény: #559754

Ft-ra figyeljetek..vettem certit egy raklappal..de elehet elszáll ha mato bejelnt valami érdemlegeset..

azért tartom hati shortom matot nem szereti a pénzvilág..

Re: nincs cím

#559754 BudFox Előzmény: #559652

nem, :D maradt ugyanott.

most viszont folytatódhat az oldalazás ?

azt mondják elemzők hogy OTP MOL meg ellenállásokhoz érkezett...akkor amíg eldől lesz rángatózás.

én kivárok,itt kitörés é…

#559648 big-ebuy

én kivárok,itt kitörés és letörés is lehet...50%!pont nálam

Re: ds

#559643 Fornit Előzmény: #559637

Lehet shortzárások voltak. A 225-ös vevő is pár perc után rányomta piacin a 94 db-ját. Így is nyissa vissza a shortját holnap 9:02kor :))

meg van a 2/3ad shortom.…

#559642 Ibiza

meg van a 2/3ad shortom.. ez volt a célár a logjaimra..de elpacsáltam.. 250-300pontra azóta 500felett lenne..

Re: ds

#559637 Waszeitung Előzmény: #559632

100 as pakkok vételek 19200 nál..vkik már megint tudnak vmit...Otit is seperc alatt visszahúzták,remek kereskedési lehetőségek.

Legvidámabb barak 2012 ben is! :D