Re: nincs cím
Frontin Előzmény: #559769Sziasztok! Most aztán hamarosan eldől merre is az arra, nem kell sokat várni már hogy rövidtávon kereskedhető trendszerű mozgás induljon. A startvonalnál sorakoznak már a versenyzők, én legalábbis biztosan. Remélem jó irányba kezdek majd el futni. ;-)