Én is elpasszoltam.
közben eladtam 725ön visszavett hatijaimat, srDT short ha lemegy..ha nem eladtam..
Az első adagot egész jól nyitottam 18950-en, bár utána még 990 fölött is kötöttek azon a napon.
Németek legfelsőbb minősítéssel rendelkeznek, mi jó ideje bóvliban, IMF tárgyalás rétestésztaként elnyújtva, nem könnyű a kimenetelt megtippelni, kis pozíciókkal ügyködöm csak éppen emiatt is.
Százalékosan nézve daxli pedig 1,5% ot...fasorban sem vagyunk ilyen remek szakembergárdával és gazdasági háttérrel.
Sajnos nekem van elég mélyről is, 18656-on is adtam, az átlagom 18800 lett így. Tegnapi nap nem zártam, Mol és Richter forgalom nélkül emelkedtek.
Tegnap emelkedtünk 200 pontot, forgalom októberhez képest nagyon gyatra.
Nem megy a vmerre sem...100 as kamatra nem nagyon shortol az ember,emelkedés nem megy,jó ez a semmittevés.
Nekem jobb lenne egy kisebb esés, ugyanis shortban üldögélek
ma is húzni akarják még fölfele...eléggé optimista a magyar piac ezzel az állással most...
szerintem a nagy erőlködésnek a végére esés lesz a vége.
Ezt a tesze toszaságot,hihetetlen,vmerre megindulhatnánk,múlt héten esni,tegnap emelkedni nem tudtunk..
Na ezért kellett felrángatni jó magasra az indexeket , bravó...
SP majdnem nullán végzett ma..
12 pontot esett zárásunk után.
Valahogy az az érzésem hogy ezek a hírek, ezek a minden héten érkező világmegmentő hírek csak arra kellenek hogy a nagyok, nagybefektetők, meg akik ezt az egész világpioacot irányítják jó magasan kiszálljanak...
hisz ez a logikus ha belegondolunk.. több éves maximumok közelében vagyunk, a világválság kellős közepén...mégis hova kellene még innen emelkedni ?
Gondololtam legyen jó napod,bedobom oda is...de látom megtetted.
Úgy látom nem tudunk elszakadni a longtól,pedig már vitya is mondja hogy imf nélkül is jók leszünk,pfff.
miért offolsz gyerek? mtel topik???
http://www.mfor.hu/cikkek/500_fos_leepites_a_Magyar_Telekomnal.html
Röpködnek a jó hírek,ez csk longjel lehet!
pff..reggel ránéztem SP mondom jólvan...ebből ma esé lesz...erre tessék..tépik fel mint az ökrök...
670-ről kivették előlem a pakkot amíg töltöttem az ordert:S
Maradt a péntek záróbeli játéklong.
ez se számít ha nagyon komoly long van mi?
http://index.hu/gazdasag/magyar/2012/09/28/700_embert_kuld_el_a_mol/