Re: röhejtőzsde
BudFox Előzmény: #558439Na ezért kellett felrángatni jó magasra az indexeket , bravó...
SP majdnem nullán végzett ma..
12 pontot esett zárásunk után.
Valahogy az az érzésem hogy ezek a hírek, ezek a minden héten érkező világmegmentő hírek csak arra kellenek hogy a nagyok, nagybefektetők, meg akik ezt az egész világpioacot irányítják jó magasan kiszálljanak...
hisz ez a logikus ha belegondolunk.. több éves maximumok közelében vagyunk, a világválság kellős közepén...mégis hova kellene még innen emelkedni ?