Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: röhejtőzsde

BudFox Előzmény: #558439

Na ezért kellett felrángatni jó magasra az indexeket , bravó...

SP majdnem nullán végzett ma..

12 pontot esett zárásunk után.

Valahogy az az érzésem hogy ezek a hírek, ezek a minden héten érkező világmegmentő hírek csak arra kellenek hogy a nagyok, nagybefektetők, meg akik ezt az egész világpioacot irányítják jó magasan kiszálljanak...

hisz ez a logikus ha belegondolunk.. több éves maximumok közelében vagyunk, a világválság kellős közepén...mégis hova kellene még innen emelkedni ?