Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: röhejtőzsde

Waszeitung Előzmény: #558433

Gondololtam legyen jó napod,bedobom oda is...de látom megtetted.

Úgy látom nem tudunk elszakadni a longtól,pedig már vitya is mondja hogy imf nélkül is jók leszünk,pfff.