Re: röhejtőzsde
Waszeitung Előzmény: #558433Gondololtam legyen jó napod,bedobom oda is...de látom megtetted.
Úgy látom nem tudunk elszakadni a longtól,pedig már vitya is mondja hogy imf nélkül is jók leszünk,pfff.
Gondololtam legyen jó napod,bedobom oda is...de látom megtetted.
Úgy látom nem tudunk elszakadni a longtól,pedig már vitya is mondja hogy imf nélkül is jók leszünk,pfff.