Re: nincs cím 2012. október 2. 10:23 V.N.Emil Előzmény: #558785 Sajnos nekem van elég mélyről is, 18656-on is adtam, az átlagom 18800 lett így. Tegnapi nap nem zártam, Mol és Richter forgalom nélkül emelkedtek.