Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

V.N.Emil Előzmény: #558785

Sajnos nekem van elég mélyről is, 18656-on is adtam, az átlagom 18800 lett így. Tegnapi nap nem zártam, Mol és Richter forgalom nélkül emelkedtek.