Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

BUX 1212

Re: nincs cím

#558825 Ibiza Előzmény: #558028

közben eladtam 725ön visszavett hatijaimat, srDT short ha lemegy..ha nem eladtam..

Re: nincs cím

#558814 V.N.Emil Előzmény: #558808

Az első adagot egész jól nyitottam 18950-en, bár utána még 990 fölött is kötöttek azon a napon.

Re: röhejtőzsde

#558811 V.N.Emil Előzmény: #558807

Németek legfelsőbb minősítéssel rendelkeznek, mi jó ideje bóvliban, IMF tárgyalás rétestésztaként elnyújtva, nem könnyű a kimenetelt megtippelni, kis pozíciókkal ügyködöm csak éppen emiatt is.

Re: röhejtőzsde

#558807 Waszeitung Előzmény: #558797

Százalékosan nézve daxli pedig 1,5% ot...fasorban sem vagyunk ilyen remek szakembergárdával és gazdasági háttérrel.

Re: nincs cím

#558805 V.N.Emil Előzmény: #558785

Sajnos nekem van elég mélyről is, 18656-on is adtam, az átlagom 18800 lett így. Tegnapi nap nem zártam, Mol és Richter forgalom nélkül emelkedtek.

Re: nincs cím

#558789 Waszeitung Előzmény: #558785

Nem megy a vmerre sem...100 as kamatra nem nagyon shortol az ember,emelkedés nem megy,jó ez a semmittevés.

Nekem jobb lenne egy kis…

#558785 Tapasz

Nekem jobb lenne egy kisebb esés, ugyanis shortban üldögélek

Re: röhejtőzsde

#558778 BudFox Előzmény: #558774

ma is húzni akarják még fölfele...eléggé optimista a magyar piac ezzel az állással most...

szerintem a nagy erőlködésnek a végére esés lesz a vége.

Re: röhejtőzsde

#558774 Waszeitung Előzmény: #558734

Ezt a tesze toszaságot,hihetetlen,vmerre megindulhatnánk,múlt héten esni,tegnap emelkedni nem tudtunk..

Re: röhejtőzsde

#558734 BudFox Előzmény: #558439

Na ezért kellett felrángatni jó magasra az indexeket , bravó...

SP majdnem nullán végzett ma..

12 pontot esett zárásunk után.

Valahogy az az érzésem hogy ezek a hírek, ezek a minden héten érkező világmegmentő hírek csak arra kellenek hogy a nagyok, nagybefektetők, meg akik ezt az egész világpioacot irányítják jó magasan kiszálljanak...

hisz ez a logikus ha belegondolunk.. több éves maximumok közelében vagyunk, a világválság kellős közepén...mégis hova kellene még innen emelkedni ?

Re: röhejtőzsde

#558439 Waszeitung Előzmény: #558433

Gondololtam legyen jó napod,bedobom oda is...de látom megtetted.

Úgy látom nem tudunk elszakadni a longtól,pedig már vitya is mondja hogy imf nélkül is jók leszünk,pfff.

Re: nincs cím

#558431 BudFox Előzmény: #558422

pff..reggel ránéztem SP mondom jólvan...ebből ma esé lesz...erre tessék..tépik fel mint az ökrök...

670-ről kivették előlem …

#558422 Fornit

670-ről kivették előlem a pakkot amíg töltöttem az ordert:S

Maradt a péntek záróbeli játéklong.