Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Takarék Jelzálogbank fórum

Re: nincs cím

#83877 Kissherceg Előzmény: #80580

Lantos Csaba az FHB fb-elnöke lett

| 2009.07.10. 16:16 - Portfolio.hu

A Pénzügyi Szervezetek Állami Felügyeletének 2009. július 9. napján kelt engedélye és a Felügyelő Bizottság határozata alapján Lantos Csaba lett az FHB Jelzálogbank felügyelőbizottságának elnöke - közölte a társaság a BÉT honlapján.

Re: nincs cím

#80580 Hathor Előzmény: #65330

Édes kis 40Ks pakk volt eladáson a könyvben.. ilyet még nem láttam FHB-ban..

ezt nap végére talán lekötik..

Re: nincs cím

#65330 Hathor Előzmény: #65319

hát én is lehúztam a papírt, de ahogy herceg is mondta ott még nem lehetett tudni, hogy erre jön ;-)

mindegy.. már lövésem sincs semelyik papírra

Re: nincs cím

#65319 Atesz11 Előzmény: #60420

Ezt is kitépték!

Nem ártott volna visszavennem!

Az a fránya áramingadozás,kicseszett velem!

Re: nincs cím

#59287 Hathor Előzmény: #59271

szerintem nem kell gondolkodni vételen. OTPt figyelni, az is várhatóan megy le, akkor ez is megy!

De természetesen csak tippeket adok, magatokra halgassatok, mert én sem tudok semmit, csak beszélek.

Pár nap megerősítést várok a lefele trendben és short indul OTPre

Re: nincs cím

#59271 Atesz11 Előzmény: #59206

Múlthéten adtam el!Héten nem sok időm van gépnél lenni!Akkor még morfondíroztam,hátha korai volt!

700at nem kéne törnie!

Kb 3 hete 760-ról visszament 700 alá;nagyjából mint most!Aztán kb 688-ről fordult ismét felfelé!

Nem tudom most mennyire veszi magát az FHB!

Re: nincs cím

#58984 Hathor Előzmény: #58978

szóltam 740-750 körül

legközelebb figyelni 630 alatt, ez is megy majd 500ra..

de nem kell életbiztosításnak venni amit mondok, inkább kívánság

Re: nincs cím

#55612 joco9 Előzmény: #55607

telkoval próbáltam de kidobott a stop 16 óra után szóval ebből van és figyelek

Re: nincs cím

#55607 Hathor Előzmény: #55606

Nekem az, hogy keressél másik papírt helyette.. de lövésem sincs.. csak én ezt tenném.

uraim mi a vélemény köze…

#55606 joco9

uraim mi a vélemény közeledünk 720 -as árhoz

Re: Gyors

#54814 Hathor Előzmény: #54302

Milyen shortot?

733-on vételen.. áhh..drága ez most..

inkább bíznék Telekom emelkedésben.. A bluk közül szinte csak az van elmaradva