Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Atesz11 Előzmény: #59206

Múlthéten adtam el!Héten nem sok időm van gépnél lenni!Akkor még morfondíroztam,hátha korai volt!

700at nem kéne törnie!

Kb 3 hete 760-ról visszament 700 alá;nagyjából mint most!Aztán kb 688-ről fordult ismét felfelé!

Nem tudom most mennyire veszi magát az FHB!