Re: nincs cím
Atesz11 Előzmény: #59206Múlthéten adtam el!Héten nem sok időm van gépnél lenni!Akkor még morfondíroztam,hátha korai volt!
700at nem kéne törnie!
Kb 3 hete 760-ról visszament 700 alá;nagyjából mint most!Aztán kb 688-ről fordult ismét felfelé!
Nem tudom most mennyire veszi magát az FHB!