Re: nincs cím 2009. június 11. 11:46 Hathor Előzmény: #65319 hát én is lehúztam a papírt, de ahogy herceg is mondta ott még nem lehetett tudni, hogy erre jön ;-) mindegy.. már lövésem sincs semelyik papírra