Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #65319

hát én is lehúztam a papírt, de ahogy herceg is mondta ott még nem lehetett tudni, hogy erre jön ;-)

mindegy.. már lövésem sincs semelyik papírra