Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Gyors

Hathor Előzmény: #54302

Milyen shortot?

733-on vételen.. áhh..drága ez most..

inkább bíznék Telekom emelkedésben.. A bluk közül szinte csak az van elmaradva