Re: Gyors 2009. május 28. 10:57 Hathor Előzmény: #54302 Milyen shortot? 733-on vételen.. áhh..drága ez most.. inkább bíznék Telekom emelkedésben.. A bluk közül szinte csak az van elmaradva