Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #59271

szerintem nem kell gondolkodni vételen. OTPt figyelni, az is várhatóan megy le, akkor ez is megy!

De természetesen csak tippeket adok, magatokra halgassatok, mert én sem tudok semmit, csak beszélek.

Pár nap megerősítést várok a lefele trendben és short indul OTPre