Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1212

Re: nincs cím

#555119 Frontin Előzmény: #555111

Chart alapján bux-ot nézve szerintem sanszos egy dupla zz korrekció, ha ez lenne, akkor most egy felfelé szakasznak kéne következnie akár 800-850 közé, majd utána jöhetne az újabb minimum. Én mindenesetre egyelőre futtatok tovább mindent, egy esetleges emelkedésbe beleadok ha úgy alakul a helyzet.

Re: nincs cím

#555110 Frontin Előzmény: #555103

Szerintem benne van a pakliban ha esetleg Otp-t tovább taszajtják. Bár holnap 3. péntek, ezért is gondoltam hogy lehet hogy áttolódik a dolog jövő hétre.

beálltam shortzárásra 18…

#555103 Borska

beálltam shortzárásra 18601en :) bár az eddigiek fényében túlzottan pesszimista forgatókönyv mára,de hátha valakik megremegnek és beverik :)

lezártam shortot 19230-1…

#555101 Ibiza

lezártam shortot 19230-18850körül..vettem valamennyi longot is

Re: nincs cím

#555090 Frontin Előzmény: #555087

Jó lenne, de azért az igazat megvallva rövidtávon egy icsit kezd túladottá válni Otp és Mol is, ezért is gondolnék egy kisebb felkanyart mielőtt újabb low-ra mennénk. Persze nem lenne ellenemre ha egyszerre letudnánk az esést. ;-)

mintha tömés lenne..épül…

#555080 Ibiza

mintha tömés lenne..épül a könyv épül mert 1-1 dbokkal viszik fel utána visszaszórnak..érdekes..

azéé elég jól áll 230as shortom..céláram a 850 volt de elaludtam..lehet lesz egy le kőr még 750 ig? vagy 680..? ott azért tartani kéne.

Re: nincs cím

#555077 Frontin Előzmény: #555069

Persze nem biztos hogy ma, lehet hogy ez már átnyúlik jövő hétre. Vannak arra utaló jelek, hogy rövidtávon innen lesz egy visszateszt fölfelé.

Jó reggelt! Egyelőre meg…

#555069 Frontin

Jó reggelt! Egyelőre megfogta az esést egy viszonylag gyengébb támasz, azonban csodálkoznék ha nem mennénk innét még lejjebb. Hatit egyelőre megveszik itt 850 körül, ha azonban promt tovább esik, akkor itt is lesz még futás.

Re: nincs cím

#554899 Waszeitung Előzmény: #554889

Ímént viktor király fészbúk oldalára tettem fel egy érdeklődő kérdést,vajon arra is megy majd a short? :D