Re: nincs cím
Frontin Előzmény: #555087Jó lenne, de azért az igazat megvallva rövidtávon egy icsit kezd túladottá válni Otp és Mol is, ezért is gondolnék egy kisebb felkanyart mielőtt újabb low-ra mennénk. Persze nem lenne ellenemre ha egyszerre letudnánk az esést. ;-)