Re: nincs cím
Frontin Előzmény: #555077Mol-ba bele tudok látni egy csökkenő hsz-t v. dupla top-ot, ami egy időre véget vethet az emelkedő pályának.
http://kepfeltoltes.hu/120920/MOL15_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Mol-ba bele tudok látni egy csökkenő hsz-t v. dupla top-ot, ami egy időre véget vethet az emelkedő pályának.
http://kepfeltoltes.hu/120920/MOL15_www.kepfeltoltes.hu_.jpg