Hozzászólás
FrontinJó reggelt! Egyelőre megfogta az esést egy viszonylag gyengébb támasz, azonban csodálkoznék ha nem mennénk innét még lejjebb. Hatit egyelőre megveszik itt 850 körül, ha azonban promt tovább esik, akkor itt is lesz még futás.
Jó reggelt! Egyelőre megfogta az esést egy viszonylag gyengébb támasz, azonban csodálkoznék ha nem mennénk innét még lejjebb. Hatit egyelőre megveszik itt 850 körül, ha azonban promt tovább esik, akkor itt is lesz még futás.