Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #555103

Szerintem benne van a pakliban ha esetleg Otp-t tovább taszajtják. Bár holnap 3. péntek, ezért is gondoltam hogy lehet hogy áttolódik a dolog jövő hétre.