Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1212

Re: nincs cím

#554477 Waszeitung Előzmény: #554475

Ez hihetetlen hogy ekkora menet után nem bírunk egy épkézlábat korizni mert van mindig vmi boldogságos hír...tényleg nem lehet kizárni hogy kinn ath ra mennek ezeka gyökiklubbosok.

Re: nincs cím

#554475 Fornit Előzmény: #554469

"Ezúttal Japánból indult útjára az a repülő, amelyből újra pénzt szórnak a világra (mennyiségi enyhítés a BoJ-tól, Japánból). Bullish hír, globálisan."

ma futik hangseng fenn..…

#554469 Ibiza

ma futik hangseng fenn...mi az öröm tárgya? nem láttam semmi hírt

Na a Japánok is beálltak…

#554461 Copfos

Na a Japánok is beálltak a sorba, indul a pénznyomda ott is. Persze nem is tehettek mást ilyen erős jen mellett. A Bux nem tehet mást mint fel.

Re: ds

#554354 Borska Előzmény: #554320

Bud :) remélem nekünk figurázott usa záráskor ,most napi minimumon van,de nem bánnám ha lendületből alácsapna..... Hati holnap visszaadhatná a mai fiatalos záróhajráját ,kiderül

mivel nem ehhez a topikhoz tartozik írtam Neked privibe :)

Re: ds

#554320 BudFox Előzmény: #554302

Ma Richterrel tartották a piacot...holnap Richtert adják, OTP -t veszik...pont fordítva mint ma :D tök jó ez a piac....:-(

Re: jh

#554318 BudFox Előzmény: #554250

az jó egyébként...csak gondolom short - vagy long nem mehet egyszerre...mert Questornál igen. :-)

majd forex -re kéne valami jó cég, megbízható és kevés jutalékos...

én a shortom kitettem 89…

#554279 big-ebuy

én a shortom kitettem 890körül,most értem haza