Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: ds

Borska Előzmény: #554320

Bud :) remélem nekünk figurázott usa záráskor ,most napi minimumon van,de nem bánnám ha lendületből alácsapna..... Hati holnap visszaadhatná a mai fiatalos záróhajráját ,kiderül

mivel nem ehhez a topikhoz tartozik írtam Neked privibe :)