Re: ds
Borska Előzmény: #554320Bud :) remélem nekünk figurázott usa záráskor ,most napi minimumon van,de nem bánnám ha lendületből alácsapna..... Hati holnap visszaadhatná a mai fiatalos záróhajráját ,kiderül
mivel nem ehhez a topikhoz tartozik írtam Neked privibe :)