Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1212

Re: jh

#554257 Frontin Előzmény: #554251

Rövidebb tf-n otp valmiféle 4. hullámban lehet szerintem, ami akár felmehet 4020-ig is (a mostani esés 38,2 korrekciója pont oda esik), de nem feltétlenül. Lehet hogy csak oldalazás lesz belőle. Hosszabb távon meg még bármi lehet, új csúcs ugyanúgy mint egy nagyobb esés. Ha az esés mellett is döntene a piac, akkor is tesztelni fogjuk még a 4K feletti tartományt szvsz.

kk

#554252 Waszeitung

+100 pont lenne a zsebben ha ezt a mókát egy órával korábban teszik...örvendek,még vmi hülyeség mára?

Re: jh

#554246 Waszeitung Előzmény: #554242

Ennek örömére függőlegesen fel Molly...Rg pedig már rutinmunka ilyen műveletekre.

Véletlen egyszerre kell tenni a kettőt.

Mindig csodálkozva nézem ezeket a mozgásokat,hogy pl délelőtt miért nem kellett ennyire?

Re: jh

#554241 Frontin Előzmény: #554237

Bux15' vizsgálva, szerintem még nem láttuk az aljat rövidtávon. Ma v. holnap szerintem még leszünk lejjebb.

Re: jh

#554237 Waszeitung Előzmény: #554225

Köszi,van mit visszapótolni,előtte azért szépen felültem rosszul a lóra! :(

Mintha aljat talált volna mára mind1 blue...ha Molly így csücsül akkor azt nem fogja vszeg így levinni,max lendületből,vagy pattan egy faint.

Re: jh

#554231 Frontin Előzmény: #554225

Mol nagyon fontos szinten, éppen a korábban áttört emelkedő trencsatorna felső vonalán csücsül.

Re: jh

#554223 BudFox Előzmény: #554220

ehhez a lóf....asznyi mozgásokhoz bizony nagyon magas a 38 - 40 pontos kötési díj, napon belül nekem 28 pont.

jobb lenne inkább a 10 pont, reálisabb lenne.

Re: jh

#554222 Frontin Előzmény: #554172

Sziasztok! Na mint látom a bux meg is érkezett a tegnap említett 600-700 közötti tartományba. Most vagyunk ott, hogy támaszt alulról a nagyon meredeken emelkedő trendvonal, így a folytatás szempontjából fontos lesz mit kezdünk vele. Nekem ez a retrace elég sekélynek tűnik, nagyobb esést várnék ennél. Amennyiben a bux ma bezárna mondjuk 400-500 között, ezzel törve a trendvonalat, akkor indulhatna egy normálisabb kori. Amennyiben viszont innen fordulnánk megint északra, akkor újabb csúcs jöhetne. Részemről nem erre számítok. Újabb csúcs is benne van a pakliban persze, de előtte esést várok még.

Re: jh

#554172 Waszeitung Előzmény: #554164

Thy,van mit visszaszedni...próbalong,szval akármi is lehet,bár úgy látom inkább most csak itt p.csölünk.

Re: jh

#554170 Borska Előzmény: #554164

én azért s&p-t visszavárom 1400 köré a következő rally előtt (már ha lesz) és evvel együtt hatit is 18200-500közé valahová,remélem nem lesz keserű pirula