Kéz a kézben Rg-vel!
Kéz a kézben Rg-vel!
Rövidebb tf-n otp valmiféle 4. hullámban lehet szerintem, ami akár felmehet 4020-ig is (a mostani esés 38,2 korrekciója pont oda esik), de nem feltétlenül. Lehet hogy csak oldalazás lesz belőle. Hosszabb távon meg még bármi lehet, új csúcs ugyanúgy mint egy nagyobb esés. Ha az esés mellett is döntene a piac, akkor is tesztelni fogjuk még a 4K feletti tartományt szvsz.
csak a mol :)
És mintha csak a Magyar piac erektálna...
+100 pont lenne a zsebben ha ezt a mókát egy órával korábban teszik...örvendek,még vmi hülyeség mára?
OTP-t elobb vigyek el 4,020-ig, ha lehet, mert lenne mit eladnom.
Ennek örömére függőlegesen fel Molly...Rg pedig már rutinmunka ilyen műveletekre.
Véletlen egyszerre kell tenni a kettőt.
Mindig csodálkozva nézem ezeket a mozgásokat,hogy pl délelőtt miért nem kellett ennyire?
a lényeg hogy minél több üzleten nyerjünk valamit..még ha keveset is.
A Mol azért tegnap és ma esett már elég szépen, én Otp-től várnám a megoldást.
Bux15' vizsgálva, szerintem még nem láttuk az aljat rövidtávon. Ma v. holnap szerintem még leszünk lejjebb.
Köszi,van mit visszapótolni,előtte azért szépen felültem rosszul a lóra! :(
Mintha aljat talált volna mára mind1 blue...ha Molly így csücsül akkor azt nem fogja vszeg így levinni,max lendületből,vagy pattan egy faint.
Mol nagyon fontos szinten, éppen a korábban áttört emelkedő trencsatorna felső vonalán csücsül.
Waszinak gratulálok, úgy látom mostanában jól forgolódsz, jó szériát futsz!
ehhez a lóf....asznyi mozgásokhoz bizony nagyon magas a 38 - 40 pontos kötési díj, napon belül nekem 28 pont.
jobb lenne inkább a 10 pont, reálisabb lenne.
Sziasztok! Na mint látom a bux meg is érkezett a tegnap említett 600-700 közötti tartományba. Most vagyunk ott, hogy támaszt alulról a nagyon meredeken emelkedő trendvonal, így a folytatás szempontjából fontos lesz mit kezdünk vele. Nekem ez a retrace elég sekélynek tűnik, nagyobb esést várnék ennél. Amennyiben a bux ma bezárna mondjuk 400-500 között, ezzel törve a trendvonalat, akkor indulhatna egy normálisabb kori. Amennyiben viszont innen fordulnánk megint északra, akkor újabb csúcs jöhetne. Részemről nem erre számítok. Újabb csúcs is benne van a pakliban persze, de előtte esést várok még.
Nem megy ez,kb 10 pont nyerő elrakva /brokidíjon felül :D / ford vissza...
Thy,van mit visszaszedni...próbalong,szval akármi is lehet,bár úgy látom inkább most csak itt p.csölünk.