Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1212

Re: nincs cím

#549651 BudFox Előzmény: #549608

én is arra készülök hogy ráadjak...innen már hova menjünk ? SP hány éves csúcsra menjen ?

amikor USA elkezd hirtelen, nagyon esni..akkor indítom a shortokat. mást nem is kell nézni csak az ES.F - perces frissítéssel :D

forint mondjuk hogy gyengül, és a BÉT emelkedik ez homlok egyenest ellentétben áll a logikával..előbb-utóbb a piacnak is esni kell... majd ha elmúlik a csoda utáni 3. nap :D

én is bővítettem shortom…

#549613 Ibiza

én is bővítettem shortom..egy lendülettel nem szoktunk emelkedni..a hatiban350-380 nálam ellenállás..mint otp-nek a 3950..

a forgalom jött meg..ha külföldiek jöttek az más.. akkor bármit megvesznek amit olcsónak mondanak nekik..

Re: nincs cím

#549605 BudFox Előzmény: #549571

én most csak óvatosan kezdeném longolni.....még várok

hirtelen nagyon be tud esni...majd visszarántják... külföld után megyünk.

Re: nincs cím

#549590 akpo7 Előzmény: #549571

En is tartottam 18,200-ig a longokat, de sztem most 400 attoreseig ovatosan lehet shortot keresni. En adtam is ra kicsit 350-en es 380-on.

Re: nincs cím

#549587 Fornit Előzmény: #549571

Aki 3 hete vett longra, azt emberi számítás szerint múlt csüt du/péntek reggel stoppolták. Az e heti beszállók a nyerők.

Re: nincs cím

#549579 Waszeitung Előzmény: #549571

Azért a totál egyértelmű hetek óta az kicsit erős...17500 alá nem bírt benézi hati,max azóta,ez egy héten belül volt.

Re: nincs cím

#549567 BudFox Előzmény: #549551

lezártam a shortokat...ebből elég....nagyon húzni akarják...majd a nagyobb zuhanásokba beleadok..de nagyon Stop ot kell rá rakni, mert az embereknek, döntéshozóknak teljesen elment az esze...olyan ez mint az aranyláz, csak most "dollárláz " nak lehetne hívni...

nem normális dolog ez...betegség.