Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #549551lezártam a shortokat...ebből elég....nagyon húzni akarják...majd a nagyobb zuhanásokba beleadok..de nagyon Stop ot kell rá rakni, mert az embereknek, döntéshozóknak teljesen elment az esze...olyan ez mint az aranyláz, csak most "dollárláz " nak lehetne hívni...
nem normális dolog ez...betegség.