Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #549551

lezártam a shortokat...ebből elég....nagyon húzni akarják...majd a nagyobb zuhanásokba beleadok..de nagyon Stop ot kell rá rakni, mert az embereknek, döntéshozóknak teljesen elment az esze...olyan ez mint az aranyláz, csak most "dollárláz " nak lehetne hívni...

nem normális dolog ez...betegség.