Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #549608

én is arra készülök hogy ráadjak...innen már hova menjünk ? SP hány éves csúcsra menjen ?

amikor USA elkezd hirtelen, nagyon esni..akkor indítom a shortokat. mást nem is kell nézni csak az ES.F - perces frissítéssel :D

forint mondjuk hogy gyengül, és a BÉT emelkedik ez homlok egyenest ellentétben áll a logikával..előbb-utóbb a piacnak is esni kell... majd ha elmúlik a csoda utáni 3. nap :D