Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #549357http://www.vg.hu/gazdasag/gazdasagpolitika/orban-lesz-imf-megallapodas-csak-maskepp-385422
Azért igyekeznek hülyét csinálni magukból...amúgy a tegnapi bejelentésre kb semmi szükség nem volt,viktor eltanulta alattvalóitól a spontán hülyeségbemondást.