engem mindig csodálattal tölt el,és sokszor értetlenül állok ilyen zárások előtt,komolyan nem értem
engem mindig csodálattal tölt el,és sokszor értetlenül állok ilyen zárások előtt,komolyan nem értem
visszafeleselt :D
szánalmas....USA -1 % -on, mi meg +1 % -on....vagy valakik megint előre tudnak valamit....a nagy, korrupció ellenes EU -ban.... nagyobb a korrupció mint Venezuelában: D
Mi meg úgy fest felesünk...
mondjuk ehhez azért nem bánnám ha ez a gyertya piros lenne,mert ha visszatépik,már sántít is az elképzelésem
Jogos lehet TA alapon,csak ezek a kisfarkú brokik nem tudják hogy a járókájukban mivel kell játszani! :D
igen,szerintem fordulunk,és belelátok 4-500pontot a shortba,persze szigorú stop los védelemmel a rakéta ellen
Arra gondolsz hogy innen fordulat lefelé?
Felmerül bennem hogy ameróka nekünk lejti a násztáncot...ha ennyire nem megy a zakó nálunk.
igen ,számomra is indokolatlan a magyar vitézkedés,én 4ó-n figyelem (általában) most mintha egy fordulós alagzat épülne ki,bár itt bármi lehet
mindent olyan nehéz drágább áron eladni a világban...csak a részvényeket nem :DD mert minél drágább annál többen állnak sorba...
ezt kell a jó shortosnak kihasználni. :-)
Napok óta nem sikerült semmi jó hírt olvasnom,pedig azt lenne legkönnyebb írni...kivi vagyok magyar piac mit tud előre.
50 alatti ISM adat,zsinórba 3szor,kacsingat a recesszió és kopogtat a visszaesés külhonban is, és a dolog pikantériája hogy nem annyira rossz hogy egyből árazzák a QE-t , de ahhoz szar hogy ralli induljon ,új éves csúcsok felé,vagyis ismét bizonytalanság
hati short visszanyitva 17860ról
igen...ilyenkor szokott lenni, hogy egyik nap kitartóan veszi valaki..mikor másnap már 60-70 forinttal olcsóbban is bőségesen lehetne venni...de hát mit számít egy Lamborghini ára, ha ki kell dobni, hát ki kell dobni :D
igen...ilyenkor szokott lenni, hogy egyik nap kitartóan veszi valaki..mikor másnap már 60-70 forinttal olcsóbban is bőségesen lehetne venni...de hát mit számít egy Lamborghini ára, ha ki kell dobni, hát ki kell dobni :D
Oti vevő viszont nem adja fel...annyira megható amikor fittyet hányunk a világra.
hát ez inkább lefele áll má' megint :D SP 1400 on van éppen......a 600 Mrd Usd bejelentésének ellenére is......nem túl rózsás a helyzet