Re: nincs cím 2012. szeptember 4. 16:29 Borska Előzmény: #547778 igen ,számomra is indokolatlan a magyar vitézkedés,én 4ó-n figyelem (általában) most mintha egy fordulós alagzat épülne ki,bár itt bármi lehet