Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1212

engem mindig csodálattal…

#547846 Borska

engem mindig csodálattal tölt el,és sokszor értetlenül állok ilyen zárások előtt,komolyan nem értem

Re: nincs cím

#547845 BudFox Előzmény: #547843

visszafeleselt :D

szánalmas....USA -1 % -on, mi meg +1 % -on....vagy valakik megint előre tudnak valamit....a nagy, korrupció ellenes EU -ban.... nagyobb a korrupció mint Venezuelában: D

mondjuk ehhez azért nem …

#547812 Borska

mondjuk ehhez azért nem bánnám ha ez a gyertya piros lenne,mert ha visszatépik,már sántít is az elképzelésem

Re: nincs cím

#547806 Waszeitung Előzmény: #547799

Jogos lehet TA alapon,csak ezek a kisfarkú brokik nem tudják hogy a járókájukban mivel kell játszani! :D

Re: nincs cím

#547799 Borska Előzmény: #547790

igen,szerintem fordulunk,és belelátok 4-500pontot a shortba,persze szigorú stop los védelemmel a rakéta ellen

Re: nincs cím

#547790 Waszeitung Előzmény: #547783

Arra gondolsz hogy innen fordulat lefelé?

Felmerül bennem hogy ameróka nekünk lejti a násztáncot...ha ennyire nem megy a zakó nálunk.

Re: nincs cím

#547783 Borska Előzmény: #547778

igen ,számomra is indokolatlan a magyar vitézkedés,én 4ó-n figyelem (általában) most mintha egy fordulós alagzat épülne ki,bár itt bármi lehet

Re: nincs cím

#547782 BudFox Előzmény: #547772

mindent olyan nehéz drágább áron eladni a világban...csak a részvényeket nem :DD mert minél drágább annál többen állnak sorba...

ezt kell a jó shortosnak kihasználni. :-)

Re: nincs cím

#547778 Waszeitung Előzmény: #547772

Napok óta nem sikerült semmi jó hírt olvasnom,pedig azt lenne legkönnyebb írni...kivi vagyok magyar piac mit tud előre.

50 alatti ISM adat,zsinó…

#547772 Borska

50 alatti ISM adat,zsinórba 3szor,kacsingat a recesszió és kopogtat a visszaesés külhonban is, és a dolog pikantériája hogy nem annyira rossz hogy egyből árazzák a QE-t , de ahhoz szar hogy ralli induljon ,új éves csúcsok felé,vagyis ismét bizonytalanság

hati short visszanyitva 17860ról

Re: nincs cím

#547770 BudFox Előzmény: #547760

igen...ilyenkor szokott lenni, hogy egyik nap kitartóan veszi valaki..mikor másnap már 60-70 forinttal olcsóbban is bőségesen lehetne venni...de hát mit számít egy Lamborghini ára, ha ki kell dobni, hát ki kell dobni :D

Re: nincs cím

#547769 BudFox Előzmény: #547760

igen...ilyenkor szokott lenni, hogy egyik nap kitartóan veszi valaki..mikor másnap már 60-70 forinttal olcsóbban is bőségesen lehetne venni...de hát mit számít egy Lamborghini ára, ha ki kell dobni, hát ki kell dobni :D

Re: nincs cím

#547758 BudFox Előzmény: #547723

hát ez inkább lefele áll má' megint :D SP 1400 on van éppen......a 600 Mrd Usd bejelentésének ellenére is......nem túl rózsás a helyzet

Re: nincs cím

#547723 BudFox Előzmény: #547697

Helló Főnök :-))) te milyen poziban is vagy ? tegnap elfelejtettem megkérdezni :D