Jah,mondjuk csak az az egy szól mellette! :D
Jah,mondjuk csak az az egy szól mellette! :D
megint mindenki felfelé várja...aztán meglátjuk mi lesz belőle..
Szerintem a BÉT megint űber optimista...mi is indokolja most ezt ?.
az elemzésem :)
Vajon mi a tök most Otiban a sláger?
és ha még azt csak sejtenéd hányan játszották meg sikerrel ezt a szép mozgást! :-)
nekem is van olyan tőzsdeguru barátom aki ezt "megjátszotta" és nagy mellénnyel "elrakta" a kb 100p nyerőt de a 5900-as vételeit most nem piszkálta mert lifo fifo pifo nimfo
ááá
http://www.chartcenter.hu/cikkek.php?kategoria=6&id=6037
Szép mozgása van...alacsonyabb aljak aztán kitör felfelé!
Mert rájöttek hogy igéretekkel is milyen jól lehet tartani a piacokat, és ez ráadásul nem kerül semmibe sem :D
Egész múlt héten Ben apó pénteki beszédére várt a piac,semmi érdemlegeset nem mondott ami nem hangzott volna el negyedévente,most csütörtöki EKB döntésre várunk...feltételezem vmi óriási volumenű bejelentés lesz ott is.
hát itt szerintem nem sokan rögzítik a kötéslistát, de azért hátha mégis van olyan ember...
No, BÉT -en folytatódik a szenvedés...forgalom és érdeklődés nulla...
bírom hogy nulla forgalommal milyen jól tartja magát a piac...
Ha esetleg más is le szokta menteni a portfolió-s kötéslistát "csv" formátumban akkor a 08.21-08.24 közti időszakra legyen szíves elküldeni nekem a hl225 kukac freemail pont hu e-mail címre.
Előre is köszi.
Érdekes ez Magyar öröm...talán tudunk vmit hogy napi maxon vagy közelében vannak a nagyok?
Ha már pénteken Helikopter Bennek nem sikerült...
Amúgy eddig is mindig pletykára röppentünk vagy estünk,mert konkrétumok ez elmúlt években nem nagyon voltak! :D
Érdekes hogy ma a Gazdasági rádióban többször elhangzott hogy nagy cégek készülnek arra hogy Görögország a héten kilép Eu övezetből.
Érdekes ez a piac:
Mindenhonnan gatya adatok jönnek,látszik a lassulás...erre a piac elkezdi árazni azt hogy biztosan jön vmi gazdaságélénkítés,pedig csak annyi történik hogy hónapok óta ígérgetik hogyha szükséges akkor lépnek! :D