Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #547772Napok óta nem sikerült semmi jó hírt olvasnom,pedig azt lenne legkönnyebb írni...kivi vagyok magyar piac mit tud előre.
Napok óta nem sikerült semmi jó hírt olvasnom,pedig azt lenne legkönnyebb írni...kivi vagyok magyar piac mit tud előre.