Regisztráció Elfelejtett jelszó

ECONETka

Re: nincs cím

#441708 Kiss Zoltán Előzmény: #441315

Nekem még soha nem volt ilyen részvényem,igaz 2009 őszén amikor jött a nagy "rádiós" hír

majdnem vettem,de azóta is bosszant,hogy nem! Azt hiszem az ilyen részvény olyan mint az

óvszer nélküli szex,a besszállónál, még tudsz értelmesen gondolkodni de a kiszállásnál már.....?

Re: nincs cím

#441308 Zotya32 Előzmény: #441307

ott marad... aztán kitépik felsőre, és beöntik megint alsóra :))

megint dilis nap lesz itt.....

Re: nincs cím

#441305 Zotya32 Előzmény: #441302

kicsit korán tettem be a könyvet, közben hízott az eladói, szóval könnyen lehet ez nyitóban csokisgatya :)

vszínű 190 ft lesz a nyi…

#441301 Zotya32

vszínű 190 ft lesz a nyitó...

Cég Aj. Vétel

2011.11.08. 08:35:56

1 1 100 db 220 HUF

1 1 370 db 216 HUF

1 1 380 db 211 HUF

1 1 390 db 206 HUF

2 2 550 db 201 HUF

Eladás Cég Aj.

2011.11.08. 08:37:11

190 HUF 6 500 db 1 1

200 HUF 6 922 db 1 2

210 HUF 1 790 db 1 1

218 HUF 880 db 1 1

219 HUF 19 345 db 6 9

Napi min: 0 HUF Napi max: 0 HUF

Nyitó: 0 HUF Előző záró: 0 HUF

Re: nincs cím

#441257 Zotya32 Előzmény: #441255

remélem én voltam az... bár nekem nem volt sok, de marsinak még ennyire sincs pénze.... :)

Re: nincs cím

#441210 Zotya32 Előzmény: #441195

a mai öntés szerinted mi volt? spekié vagy állami mnyp-s?

szinte mindegyik mnyp-vel érintett részvényben volt egyedi kötés, csak itt nem....

Re: nincs cím

#441195 Ibiza Előzmény: #441193

kapkodás van.. ez jó.. nappal jól hozott. 5ötéd vettem.. valami van benne..kiderül..

Re: nincs cím

#441193 Zotya32 Előzmény: #441185

azért ma sokan megszívhatták...

én is kiszálltam, majd mohóság miatt még rápróbáltam, de inkább eladtam, és így is maradt szép nyerő... 152-264 ft (294-es eredeti kiszálló, majd a rossz visszavét és eladás miatt lett ez a ténylegesen meglovagolt sáv)

holnap a limites esés felőlem jöhet....

Eco-rába sehogy nem függ össze, csak úgy tippelem, hogy az inkább előtérben lesz, itt meg ha nem jön nagyspeki, akkor csorgás, vagy kiszállók miatt nagyobb esés várható.

Re: nincs cím

#441190 zeeh_ Előzmény: #441185

Ha limites zakóval nyit, jó lehet. Meglátom majd, hogy Rábára mennyi esély lesz, aztán döntök.

Re: nincs cím

#441185 Ibiza Előzmény: #441177

miért rábázna?.. ott az árfolyam adott.. vagy rába vagy eco? hogy függ ez össze?

sztem akik vették estmédiát azok visszaborítottak egy kicsit.. és sokan realizálhattak is nyereségeket..

230on is jól vették..utána állt be a piac a pufferek miatt.. látszott nem akarnak venni.. bezárták a két puffer közé a piacot..

reggel lehet limites eséssel nyit..ott lehet érdemes venni..meglátom reggel..ma jól hozott..

Re: nincs cím

#441183 hAliG Előzmény: #441140

Ha jól láttam szerencsére nem vettél sokat.

Úgy látszik értelmetlennek látták megindítani újra..

Re: nincs cím

#441182 zeeh_ Előzmény: #441177

Rábára nyitóban lehet talán még benevezni normális áron, de a +40% miatt lehet, hogy 800 alatt nem is lehet majd kapni. Én is megteszem a tétet, de nem fogok mindenáron venni, mert azért létezik az az ár, ahol a 815 Ft-oz képest már nem éri meg beszállni.

Eco könyvben 93k maradt bent. Nyitóban lehet, hogy -15-re vágják, utána meg mennek Rábázni bukó ledolgozás reményében, de holnap egyértelműen Rába nap lesz.

Re: nincs cím

#441177 Zotya32 Előzmény: #441145

gondolom holnap aki él és mozog, az rábázni fog, ez meg majd csorog, vagy szakad lefelé, a csokis alsógatya szintre :))