Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #441185

azért ma sokan megszívhatták...

én is kiszálltam, majd mohóság miatt még rápróbáltam, de inkább eladtam, és így is maradt szép nyerő... 152-264 ft (294-es eredeti kiszálló, majd a rossz visszavét és eladás miatt lett ez a ténylegesen meglovagolt sáv)

holnap a limites esés felőlem jöhet....

Eco-rába sehogy nem függ össze, csak úgy tippelem, hogy az inkább előtérben lesz, itt meg ha nem jön nagyspeki, akkor csorgás, vagy kiszállók miatt nagyobb esés várható.