Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #441185azért ma sokan megszívhatták...
én is kiszálltam, majd mohóság miatt még rápróbáltam, de inkább eladtam, és így is maradt szép nyerő... 152-264 ft (294-es eredeti kiszálló, majd a rossz visszavét és eladás miatt lett ez a ténylegesen meglovagolt sáv)
holnap a limites esés felőlem jöhet....
Eco-rába sehogy nem függ össze, csak úgy tippelem, hogy az inkább előtérben lesz, itt meg ha nem jön nagyspeki, akkor csorgás, vagy kiszállók miatt nagyobb esés várható.