Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #441195

a mai öntés szerinted mi volt? spekié vagy állami mnyp-s?

szinte mindegyik mnyp-vel érintett részvényben volt egyedi kötés, csak itt nem....