Re: nincs cím 2011. november 7. 18:15 Zotya32 Előzmény: #441195 a mai öntés szerinted mi volt? spekié vagy állami mnyp-s? szinte mindegyik mnyp-vel érintett részvényben volt egyedi kötés, csak itt nem....