Re: nincs cím
Ibiza Előzmény: #441177miért rábázna?.. ott az árfolyam adott.. vagy rába vagy eco? hogy függ ez össze?
sztem akik vették estmédiát azok visszaborítottak egy kicsit.. és sokan realizálhattak is nyereségeket..
230on is jól vették..utána állt be a piac a pufferek miatt.. látszott nem akarnak venni.. bezárták a két puffer közé a piacot..
reggel lehet limites eséssel nyit..ott lehet érdemes venni..meglátom reggel..ma jól hozott..