Nekem még soha nem volt ilyen részvényem,igaz 2009 őszén amikor jött a nagy "rádiós" hír
majdnem vettem,de azóta is bosszant,hogy nem! Azt hiszem az ilyen részvény olyan mint az
óvszer nélküli szex,a besszállónál, még tudsz értelmesen gondolkodni de a kiszállásnál már.....?