Egy nap Pistike hazamegy az iskolából. Kérdezi az apja
- Mi történt az iskolában?
- Kaptam két egyest.
- Miből kaptad?
- Egyiket élővilágból, a másikat földrajzból.
- Miért, mire nem tudtál válaszolni?
- Élővilágból kérdezte a tanárnéni, hogy miért bőg a tehén, ha fejik? Én meg válaszoltam, hogy a tanárnő sem szereti, ha rángatják a csöcsét.
- És földrajzból miért kaptad?
- Tanárnő megkérdezte, kb. milyen messze van Afrika? Erre én azt válaszoltam, hogy nem lehet túl messze, mert a néger bácsi, aki a szomszéd nénit kúrogatja, biciklivel szokott jönniXDDD
Ha valakinek problémája lenne a jelenlegi pénzügyi válság: megértésével, a
következő sorok segíthetnek:
1. Valamikor régen, egy indiai kis faluban egy ember bejelentette a
falusiaknak, hogy majmokat vásárol fel, darabját 10$-ért.
2. A falusiak tudták, hogy a környéken sok a majom, elmentek hát az erdőbe
összefogdosni őket.
3. Az emberünk majmok ezreit vásárolta fel, mindegyikért kifizette a
beígért 10$-t. Ahogy a majmok fogyni kezdtek az erdőben, a falusiak
abbahagyták az összefogdosásukat. Erre az ember bejelentette, hogy 20$-t
ad egy majomért. A falusiak fellelkesültek és újra elmentek majmokat
fogni.
4. A majmok csakhamar még jobban megfogyatkoztak, a falusiak hazatértek.
Az ember 25$-ra emelte az átvételi árat, de már így is nagyon nehéz volt
majmot fogni.
5. Erre a férfi közölte, hogy 50$-t ad egy majomért, de sürgősen el kell
utaznia egy kis időre, addig egy helyettese fogja őt képviselni, aki a
nevében átveszi a majmokat.
6. Amikor elutazott, a helyettese azt mondta a falusiaknak: "Nézzétek ezt
a sok majmot a ketrecekben, amit a főnököm vett tőletek. Eladom nektek
darabját 35$-ert, és amikor az emberünk visszatér, eladhatjátok neki 50
$-ért."
7. A falusiak összeszedték minden megtakarított pénzüket, és megvették az
összes majmot.
8. Ezután a falusiak soha többet nem látták sem az embert, sem a
képviselőjét, csak a rengeteg majom mászkált megint a környéken, úgy, mint
azelőtt.
Isten hozott a Wall Street-en..
Repülögép közeledik éjszaka a reptér felé. A pilóta elhatározza h megtréfálja a tornyot és eltorzított hangon szól a mikrofonba:
-Találd ki, hogy ki vagyok!
Erre az irányítótorony diszpécsere lekapcsolja a leszállópálya fényeit és visszaszól:
-Te meg találd ki, hogy hol vagy... :D
sajna csak az átlagmagyarra vonatkozik..
Multinacionáis cég leányvállalatainak alkalmazottai beszélgetnek egy mítingen:
Angol alkalmazott:
- A prémiumomból elvittem a családot Hawaiira, kifizettem a kocsim részleteiből a hátralékot, a maradékot pedig lekötöttem a bankban.
Német alkalmazott:
- Hasonlóan voltan én is. Mi elmentünk a Kanári-szigetekre, vettem egy új kocsit, a maradékot pedig félretettem a gyerek egyetemi éveire.
... Magyar alkalmazott:
- Én vettem egy pulóvert.
Angol és a német:
- És a maradék?
Magyar:
- Azt kipótolták anyámék.
:-)
:D :D
Recept - nem csak kezdõknek:
Veszünk 30 zacskó ropit. Hatalmas fazékban vízzel felengedjük, hogy ellepje,
majd 1 órán át forraljuk. Ekkor a ropit leszûrjük, a lé vissza a fazékba,
ropi a kukába, arra már nem lesz szükség.
A lébe belehajítunk egy darab /1 kg/ körüli polipot. Ezt másfél órán át
lassú tûzön fõzzük, majd tésztaszûrõvel óvatosan kiemeljük a fazékból és
egy tálra helyezzük.
Ízlésesen eligazítjuk a karokat és kész is a polipropilén.
- Mi a különbség a vidra, a hidra, és a kobra között?
- ???
-A vidra és a kobra fel tud menni a hídra, de a hidra nem tud felmenni se a kobra, se a vidra.
- Mért jó hajléktalan lánnyal járni?
- ???
- Mert bárhol kirakhatod.
- Mit mond a haldokló orosz?
- Szentpéter vár...
- Mond Ádám, miért esett el Zoli mikor vccet mondtál neki?
- Mert bedölt a hülyeségemnek!
- Mit mondott Caesar, amikor meglátta fiát egy vezeték nélküli headsettel?
- Te is fiam, Bluetooth?!
- Hogy hívják a lusta indiánt?
- Untatamunka.
- Egy kivágott fából miért két darab ajtót lehet készíteni?
- ???
- Mert egy ajtófélfa.
- Hogy hívják a tömörített festőt?
- Leonardo da WinZip.
- Ki készít fából fejfedőt?
- ???
- A kalap-ács.
- Hogy köszönnek el egymástól a mobilozó jedik?
- ???
- A térerő legyen veled.
- Miért fodrozódik a patak vize?
- ???
- Mert a piszt ráng.
- Hogy hívják a kétkipufogós Trabantot???
- Talicska.
- Mit csinálnak a várvédők, ha unatkoznak?
- Elfoglalják magukat.
- Ha Pestnek van Kispestje, akkor Egernek miért nincsen kisegere?
- ???
- Mert Hatvanon túl van!
Wikipedia: Én tudok mindent!
Facebook: Én ismerek mindenkit!
Google: Nekem van mindenem!
Internet: Nélkülem nem mentek semmire!
Áram: Tényleg?
Egy hasonló esetem volt a Honda kisgép nagykernél nekem is.
Hasonló volt a szitu. Csak a fickót hagytam lógva a Hondánál.
Asszem le is írtam a dühiben ...
Miért érzem úgy, hogy ez nem is a humor topikba kellene :(
De hogy legyen vicc is:
Egy nagyon elegáns bankba belép egy közepesen rosszul öltözött fazon és odasétál az egyik pulthoz. A pultnál ülő hölgy roppant udvariasan:
- Uram, segíthetek valamiben?
- Egy kib@szott bankszámlát akarok nyitni! - mondja a férfi.
- Tessék? Miben segíthetek?
- Egy kib@szott bankszámlát akarok nyitni! - ismétli a pali.
- De kérem, ebben a bankban nem engedheti meg magának ezt a modort! Miben segíthetek?
- Egy kib@szott bankszámlát akarok nyitni! - ismétli a pali megint.
- Kérem, egy pillanat! - mondja a banki alkalmazott, és odalép a közelben sétáló bankigazgatóhoz. Fülébe suttogja a történteket, mire az igazgató csitítóan int, majd a férfi elé lép, s így szól:
- Uram, hallom egy kis problémája akadt az egyik alkalmazottal, miben segíthetek?
Mire az ipse:
- Most nyertem 500 millió dollárt a lottón, és szeretnék egy kib@szott bankszámlát nyitni!
- Értem! És ez a kis k***a akadékoskodik?
AZ utóbbi nekem is feltűnt, azaz például az, hogy egy cégtulajdonos csak alkalmazott lehet, osztalékból élő meg nem.
és, hogy mióta élek a párommal?
És hogy bérbeadásból élek-e meg? (érdekes az nincs ott, hogy offshore cégből hazautalgatott lóvéból, de még a tőkejövedelem sincs...)
Pont a statisztika miatt, azaz, hogy mennyi azon emberek aránya, akiknek nincs munkája és NEM is keresnek munkát, illetve azoknak, akik elvileg keresnek. Ezeket ugyanis egyrészt össze lehet vetni a munkanélküliségi adatokkal, másrészt a munkanélküliségi rátákkal.
:-)
Én azt nem értem, mi köze a népszámlálásnak ahhoz, hogy az állampolgár keresett-e intenziven munkát az elmúlt 4 hétben???
népszámlálási kérdőív...
http://kepfeltoltes.hu/view/111010/n_psz_ml_l_s_www.kepfeltoltes.hu_.jpg