Re: Posing with Warren Buffett 2011. október 10. 17:11 matgab Előzmény: #431572 és, hogy mióta élek a párommal? És hogy bérbeadásból élek-e meg? (érdekes az nincs ott, hogy offshore cégből hazautalgatott lóvéból, de még a tőkejövedelem sincs...)