Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Posing with Warren Buffett

matgab Előzmény: #431572

és, hogy mióta élek a párommal?

És hogy bérbeadásból élek-e meg? (érdekes az nincs ott, hogy offshore cégből hazautalgatott lóvéból, de még a tőkejövedelem sincs...)