Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Conrat

Miért érzem úgy, hogy ez nem is a humor topikba kellene :(

De hogy legyen vicc is:

Egy nagyon elegáns bankba belép egy közepesen rosszul öltözött fazon és odasétál az egyik pulthoz. A pultnál ülő hölgy roppant udvariasan:

- Uram, segíthetek valamiben?

- Egy kib@szott bankszámlát akarok nyitni! - mondja a férfi.

- Tessék? Miben segíthetek?

- Egy kib@szott bankszámlát akarok nyitni! - ismétli a pali.

- De kérem, ebben a bankban nem engedheti meg magának ezt a modort! Miben segíthetek?

- Egy kib@szott bankszámlát akarok nyitni! - ismétli a pali megint.

- Kérem, egy pillanat! - mondja a banki alkalmazott, és odalép a közelben sétáló bankigazgatóhoz. Fülébe suttogja a történteket, mire az igazgató csitítóan int, majd a férfi elé lép, s így szól:

- Uram, hallom egy kis problémája akadt az egyik alkalmazottal, miben segíthetek?

Mire az ipse:

- Most nyertem 500 millió dollárt a lottón, és szeretnék egy kib@szott bankszámlát nyitni!

- Értem! És ez a kis k***a akadékoskodik?