Regisztráció Elfelejtett jelszó

ECONETka

30 perce dobtam , ha nag…

#408646 feketemelos

30 perce dobtam , ha nagyon minuszos lesz du. beleveszek megint.

Re: nincs cím

#408401 Zotya32 Előzmény: #408260

"Gerendai hozzátette, meglátják, ki tudják-e termelni az idei költségeket (a Sziget eddig nem fizetett a fővárosnak), mindenesetre a Prince koncertre egyelőre jóval kevesebb jegyet adtak el, mint amennyit szerettek volna."

http://index.hu/belfold/budapest/2011/08/10/100_50_milliot_fizet_a_sziget_a_fovarosnak/?rnd=922

Ez ma esni fog a tegnapi amcsi-produkció után. és a fenti Karcsi nyilatkozat sem éppen kedvező... ha a törpén ennyien voltak kint, akkor a sziget többi napján mi lesz??

azt hiszem jobb lesz mielőbb szabadulni.

Re: nincs cím

#408230 zozoka Előzmény: #408214

Szerinted mire menne 10-30 forintot ez a rv? Nincs mögötte semmi és a rallit is spekák húzták fel, jól kitömték a jónépet. Gondolom zeeh tudna mit mesélni de mostanában nem írkál

Re: nincs cím

#408214 Zotya32 Előzmény: #408207

én visszavettem ma 260-nál, bízva egy 10-20 (max 30) ft-os felfelé körben még a héten... van 309-ről is, szóval 280-290 között mindkettőt kivágnám... :)

Re: nincs cím

#408207 zozoka Előzmény: #408200

Egyhamar ez nem lesz 300 felett de még alulról sem fogja szagolni azt biztos!! A port fórumán meg ezerrel bizakodnak a szebb jövöbben ezek után lol. egy körre jo volt. 200 alatt lehet csak beszálni akinek van esze

http://www.metropol.hu/…

#408200 Zotya32

http://www.metropol.hu/kultura/cikk/765986

"Prince fellépése a Sziget nulladik napján talán a legnagyobb sikerű koncert volt a fesztivál történetében."

Kíváncsi vagyok mi lesz a végén, de annyi mindent nekik kell fizetni, hogy gyanítom, 10-20 milliónál több nyereség nem lesz ezen a fesztiválon.