Hozzászólás
Zotya32http://www.metropol.hu/kultura/cikk/765986
"Prince fellépése a Sziget nulladik napján talán a legnagyobb sikerű koncert volt a fesztivál történetében."
Kíváncsi vagyok mi lesz a végén, de annyi mindent nekik kell fizetni, hogy gyanítom, 10-20 milliónál több nyereség nem lesz ezen a fesztiválon.