Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

Zotya32

http://www.metropol.hu/kultura/cikk/765986

"Prince fellépése a Sziget nulladik napján talán a legnagyobb sikerű koncert volt a fesztivál történetében."

Kíváncsi vagyok mi lesz a végén, de annyi mindent nekik kell fizetni, hogy gyanítom, 10-20 milliónál több nyereség nem lesz ezen a fesztiválon.