Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zozoka Előzmény: #408200

Egyhamar ez nem lesz 300 felett de még alulról sem fogja szagolni azt biztos!! A port fórumán meg ezerrel bizakodnak a szebb jövöbben ezek után lol. egy körre jo volt. 200 alatt lehet csak beszálni akinek van esze