Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zozoka Előzmény: #408214

Szerinted mire menne 10-30 forintot ez a rv? Nincs mögötte semmi és a rallit is spekák húzták fel, jól kitömték a jónépet. Gondolom zeeh tudna mit mesélni de mostanában nem írkál