Hozzászólás
Zotya32http://www.hwsw.hu/hirek/47178/mobilszolgaltato-kina-aukcio-frekvencia-nmhh.html
2 éve még az eco is pályázni akart a dreamcom "projektcsoport" részeként...
gondolom a nagy kínai barátságért cserébe, az egyik "ajándék"lesz ez a negyedik szolgáltató a részükre.....