Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

ECONETka

Re: nincs cím

#401249 PRESLEY Előzmény: #401243

150 ig nem tudom elképzelni

persze addig lemenne már én is vennék csak nehogy lemennyen 70ft ig

esni fog de meddig menny…

#401227 PRESLEY

esni fog de meddig mennyi most

most már nemsokáig lesz rali

nemsokára bele lehet ven…

#401195 PRESLEY

nemsokára bele lehet venni 250 -270 nél aztán eladni 370 nél

Re: nincs cím

#401157 vnorbee Előzmény: #401152

Egyszer megszívtam a papírral,igy 2 -szer is meggondolom a vételt :-)

Aki belevett 200 alatt, az viszont jól keresett.

Re: nincs cím

#401152 Princ Előzmény: #401138

Neked azért drukkoltam, hogy hátha sikerült most csökkenteni a veszteséget.

Re: nincs cím

#401145 Zotya32 Előzmény: #401140

én meg nagyon is, főleg, papír nélkül. de régi "szerelem" az eco, és bíztam végre egy fordulatban, hogy a még kitartóknak jönnek szebb napok.

viszont furcsa, hogy sehol egy tulajdonosi bejelentés....

Re: nincs cím

#401138 vnorbee Előzmény: #401132

Szia.

Nem mertem belevenni,pedig 150 környékén tényleg látszott a fordulat.

De buktam már a papírral,igy nem veszek bele sehol.

Maradok a normális papíroknál,h csökkentsem a veszteségem.