Re: nincs cím 2011. július 19. 17:12 vnorbee Előzmény: #401132 Szia. Nem mertem belevenni,pedig 150 környékén tényleg látszott a fordulat. De buktam már a papírral,igy nem veszek bele sehol. Maradok a normális papíroknál,h csökkentsem a veszteségem.