Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

vnorbee Előzmény: #401132

Szia.

Nem mertem belevenni,pedig 150 környékén tényleg látszott a fordulat.

De buktam már a papírral,igy nem veszek bele sehol.

Maradok a normális papíroknál,h csökkentsem a veszteségem.