Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #400935nem hinném, hogy esne holnap; brutális volt ez a nap is; 340-ig zuhant aztán mégis 412-re fel a végére?? itt vkik nagyon gyűjtik a papírt, vagy egymásnak adogatják és röhögnek a mi "baromságainkon".
reálisan nézve (sávszélesítési óhaj nélkül) holnap szerintem a 450-et megpróbálja, talán a 460....